Виготовлення м'яких іграшок на замовлення

Виготовлення м'яких іграшок на замовлення - один з головних напрямків фабрики «Копиця». Ми вирішили написати статтю, в якій розповімо, чим саме ми займаємося, як це робимо і які послуги надаємо клієнтам.

Історія підприємства почалася більш ніж два десятиріччя тому, за часів відсутності в Україні автоматичних машин і вся робота здійснювалася вручну. Мова про комп'ютеризацію, програмну розробку нових моделей також не йшлася. І основна частина товарів вироблялася за лекалами родом з радянського минулого. Плюшевий Гена з Чебурашкою, Буратіно і ведмежата різних кольорів - це те, чим в основному були багаті прилавки роздрібних магазинів. Вибір матеріалів для розвитку теж залишав бажати кращого.
 

мягкие игрушкиВиготовлення м'яких іграшок на замовлення - практично відсутнє як таке. Що не зроби, воно було затребуваним. З освоєнням українського ринку, виходом на експорт в сусідні, стало зрозуміло, що потрібно рухатися далі, поступово розширюючи асортимент пропозиції. М'які іграшки навіть в Україні були популярними різні, в залежності від регіону.

Мягкие игрушкиРучна праця завжди обмежувала можливості фабрики, внаслідок чого, були придбані перші машини для різання і зшивання матеріалів. Благо на той час, комп'ютеризація зіграла на руку, відкривши можливості комп'ютерного дизайну для розробки нових моделей. Спочатку двохтисячних, був розроблений кістяк, який ліг в основу на довгі роки, приніс популярність фабриці «Копиця» як виробнику.

мягкие игрушкиВперше з виробництвом м'яких іграшок на замовлення, ми зіткнулися в 2003 році. До нас звернувся менеджер великої кампанії, який хотів віддячити співробітників, привітавши великими плюшевими ведмедиками на новорічному святкуванні. Крім виготовлення самих виробів, нашим завданням було нанесення оригінального логотипу, що складається з ініціалів, на черевце плюшевого ведмедика, трьох різних кольорів. Швачки та технологи фабрики, без особливих зусиль справилися з завданням. Ми ж, керівники - витягли важливий урок, за який вдячні і по сьогоднішній день. У терміновому порядку були закуплені машини, для автоматичної вишивки окремих елементів і дрібних деталей на вже готових іграшках.

мягкие игрушки

В даний момент, асортимент фабрики налічує 5 основних категорій:
1.    Тварини;
2.    Ляльки;
3.    Рюкзаки та сумки;
4.    Дитячі крісла та подушки;
5.    Сувеніри.

Кожна з яких містить по кілька підкатегорій. Загальна кількість моделей - понад 1100 штук.

мягкие игрушкиЯкі послуги ми надаємо нашим клієнтам:
1.    Ви можете замовити пошиття м'яких іграшок на замовлення за вашим ескізом. Ми приймаємо замовлення в будь-якій кількості. Але від обсягу буде залежати кінцева вартість однієї іграшки. Для замовлення досить зв'язатися з менеджером компанії, після чого вислати зразок або зображення з бажаним виробом;
2.    Пошиття м'яких іграшок з логотипом, або нанесення лого на будь-який товар, наявний в прайсі. Не секрет, м'які іграшки з логотипом, є найбільш популярним способом висловити увагу співробітникам. Адже їх можна використовувати і як сувенір, розташувавши на видному місці, або віддати для ігор діткам. Що робить знак уваги не тільки пам'ятним, але і корисним.

мягкие игрушки

Пошиття м'яких іграшок на замовлення

Пропонуємо розглянути основні замовлення і їх залежність від регіонального розташування, типу кампаній і видів діяльності.

Плюшевий ведмедик - найбільш затребуване і загальноприйняте розуміння того, що таке м'яка іграшка. Думка, заснована на популярних образах, як в Європі, так і США. Згадуючи популярних героїв дитячих мультфільмів, мені на думку спадають такі персонажі:

•    Балу - з мультфільмів «Мауглі» та «Чудеса на віражах;
•    Пригоди Вінні-Пуха;
•    Маша і Ведмідь;
•    Ведмедики Гаммі;
•    Братик Ведмедик.
Тенденція збереглася і в наші дні, популярність продовжилася в Панді По і Мі-Мі-ведмедиках.

мягкие игрушкиРегіонально - Південь України, особливо прибережна зона, частіше звертає увагу на морських мешканців. Дельфін або акула з логотипом, все популярнішим лісових жителів. Що абсолютно не дивно. Адже дельфіни - улюблені морські тварини у дітей і дорослих, завдяки доброму вигляду, у багатьох книгах і фільмах. Акула ж є повною протилежністю і найнебезпечнішим хижаком морів і океанів. Тому мати її у вигляді подушки під головою на багато приємніше, ніж зіткнутися в реальному середовищі існування. Дельфіни так само є частим символом дельфінаріїв, присутні на логотипах. Їх зображення можна побачити в журналах і на зовнішній рекламі.

мягкие игрушки

Окремо варто згадати лісових жителів: білочку, зайчика, бурундука або навіть гусінь.

Можливість вибору завжди залишається за вами. Наше завдання - якісна консультація, на предмет вибору персонажа і матеріалів пошиття.

мягкие игрушкиПам'ятайте:
•    Замовляючи м'яку іграшку у фабрики «Копиця» - ви звертаєтеся до фахівців, багато з яких мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи. А значить, якість готового виробу вас не засмутить. А зроблений за нашої допомоги вибір - не змусить засумніватися в його правильності;
•    Ми надаємо всю необхідну інформацію, залишаючи рішення за вами. Не важливо що ви замовите, якщо це пов'язано з м'якими іграшками - ми задовольнимо запит з імовірністю 100%. Відмовляти клієнтові - не наш принцип;
•    Величезний вибір способів реалізації вашої задумки. Від подушок у формі логотипу компанії, до його нанесення у вигляді фетру на іграшку.

мягкие игрушки

Чекаємо ваші звернення, будемо раді будь-якої співпраці. Ми в Україні фабрика номер 1 і для нас немає нічого нічого не можливого.