Інтернет магазин м'яких іграшок Копиця

Інтернет магазин м'яких іграшок для всієї родини

Хто не любить приймати подарунки? Але і покупка подарунка також маленьке свято. Щоб вашим сюрпризів раділи і діти, і дорослі, ми з великою турботою і увагою відбираємо для вас різноманітний асортимент іграшок. Вам не потрібно більше обходити кілька торгових точок - все вже зібрано в одному місці і зручно розсортовані.  Наш інтернет-магазин м'яких іграшок зробив вибір приємним і простим.  

Інтернет магазин мяких іграшок Копиця

Купити м'яку іграшку і подарувати мрію

У нас ви можете вибрати іграшки для ігор, для декору будинку, для оформлення тематичної фото зони або поповнення колекції. Подарунки для закоханих, сувеніри з неповторним українським колоритом - таке розмаїття м'яких іграшок є тільки у нас!

В каталозі сайту ви знайдете:

• найпопулярніших тварин - ведмедів, собак, зайців і котів;

• різноманітних представників морської і річкової фауни;

• симпатичних звіряток з тропіків і Африки;

• ляльок - малюків, героїв мультфільмів або сувенірних, в "вишиванках";

• ляльок рукавичок для розвитку дітей, постановки лялькового театру.

Кращим варіантом подарунка на день народження буде покупка великий м'якої іграшки - дорогоцінний сюрприз стане одним дитині або романтичним сюрпризом для коханої. Зайці, собаки, бурі ведмеді і панди такі ж великі, як і ваша любов до близьких людей. Що ще пропонує інтернет-магазин м'яких іграшок Кожен будинок вже «захопили» леви і жирафи, акули й восьминоги, за допомогою зручного рубрикатора ви підберете також і інші дитячі товари:

• шкільні рюкзаки або рюкзаки звірятка для дошкільнят;  

• сумочки для дівчат-підлітків і сумочки в формі тварин для дівчаток молодшого віку;  

• подушки, крісла, пуфики і гойдалки - розвивають уяву дітей, що допомагають весело провести дозвілля.  

М'які плюшеві квіти будуть відмінним подарунком на 1 вересня, 8 Березня, день рожденья, і не зів'януть, а залишаться надовго прикрасою в кімнаті, нагадуванням про любов і турботу.  

Сувенірні футбольні м'ячі, мультиплікаційні машини, закутаний в шарф сніговик і підвісний місяць - відмінний тематичний знак уваги, символ дитячих захоплень і очікувань.

Як купити м'яку іграшку з доставкою

Продукція інтернет-магазину м'яких іграшок виготовлена ​​на фабриці «Копиця» з дотриманням Державних стандартів (ДСТУ) і відповідає вимогам за якістю.  Українські іграшки виготовлені відповідно до санітарно-гігієнічними вимогами, пройшли всі необхідні експертизи.  Щоб зробити вибір, використовуйте зручний фільтр, який сортує продукцію за видами, персонажам, розмірами.  Ціна іграшки буде залежати більшою мірою від її розміру, а також від використовуваних при її виробництві матеріалів, фурнітури, від складності моделі.  В інтернет-магазині Копиця м'яких іграшок регулярно проходять акції і розпродажі - надішліть сторінку інтернет магазину фабрики Копиця в закладки і ви зможете взяти участь в одній з них і заощадити на покупці від 10 до 50%.  Оформити роздрібний замовлення можна через корзину, або зателефонувавши за телефоном - менеджер допоможе купити м'яку іграшку, розповість про розміри і матеріали, з яких вони виготовлені.

Для оптових продажів працює спеціальний відділ - номер телефону зазначений на сторінці контактів.  Ми доставимо замовлення в більш ніж 200 пунктів видачі по всій Україні.  Виберіть один з них поруч з будинком або замовте адресну доставку.

ет деток, как подареная мягкая игрушка. В ассортименте магазина вы найдетё: мягкие игрушки животные, детские рюкзаки и сумочки, детскую мягкую мебель, детские куклы, куклы для кукольного театра.

Часто мы не знаем, что подарить ребенку, подарить что то, что прослужит долго и принесет ему пользу. Рекомендуем обращаться за рекомендацией при помощи телефонного звонка или формы обратной связи. 

Мы несем гарантийные обязательства перед покупателями, предоставляем сервис на высочайшем уровне. Менеджеры магазина с радостью ответят на все интересующие вас вопросы. Обещаем осуществлять доставку в кратчайшие сроки. Всегда пойдём вам на встречу. Оплата осуществляется как наличными при получении товара, так и предоплата на карту приват банка.