Як оплатити м'які іграшки

Як оплатити м'які іграшки в інтернет-магазині Копиця

Оплата покупки м'яких іграшок може проводитися як до, так і після передачі товару, в рамках договору купівлі-продажу або продажу в кредит. В останньому випадку ми заздалегідь обговорюємо графік оплат і суму регулярних виплат за договором.

М'які іграшки оплата

Механізм оплати замовлення на м'які іграшки

  • Оплата на карту банку

онлайн-оплатою через інтернет-банкінг будь-якого банку, який пропонує подібну послугу.
Здійснити покупку в нашому інтернет-магазині можуть юридичні та фізичні особи, які мають можливість прийняти і оплатити поставку м'яких іграшок. Для оформлення заявки потрібно вказати свої точні контактні дані, повідомивши їх нашому менеджеру в телефонному режимі або заповнивши форму онлайн-замовлення. Ми не несемо відповідальність за достовірність та актуальність наданої вами інформації.

Вирішення спірних ситуацій при оплаті м'яких іграшок
У разі якщо товарна позиція відсутня на складі, або замовленого товару більше, ніж є в наявності, ми проінформуємо про це за вказаними вами контактними даними. Ви маєте право прийняти товар в його фактичну кількість або зовсім відмовитися від отримання. Проінформуйте, будь ласка, нас про ваше рішення протягом 3 днів. Якщо протягом цього терміну ми не отримаємо від вас відповідь, ми видалимо відсутню позицію із замовлення. Сума оплати також буде відкоригована.

Властивості і характеристики іграшок представлені на сайті у вигляді фотографій і описів і можуть незначно відрізнятися кольором, відтінком, малюнком. Якщо у вас виникли питання з цього приводу, зверніться, будь ласка, до нас, ми роз'яснимо ситуацію.

При необхідності анулювання заявки з вашого боку, повідомте про це протягом доби - ми узгодимо спосіб повернення раніше відправленої оплати за м'які іграшки і повернемо вам всю суму. Запізнившись з повідомленням, ви зобов'язуєтеся викупити поставлений товар.

Оплата доставки м'яких іграшок проводиться за фактом. Сума і умови регламентуються транспортною компанією, яку ви вибрали в якості перевізника.

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості
Компания осуществляет возврат и обмен товаров надлежащего качества согласно Закону «О защите прав потребителей».

Сроки возврата и обмена
Возврат и обмен товаров возможен в течение 14 дней после получения товара покупателем.

Обратная доставка товаров осуществляется по договоренности.

Условия возврата для товаров надлежащего качества
возврат осуществляется в зависимости от причин, например:(если товар не отвечает фото товара на сайте , если товар содержит брак, и другие причины)

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.