Оптовий відділ фабрики «Копиця»

Фабрика «Копиця» вже більше 15 років виробляє якісні м'які іграшки, товари для дітей та запрошує до співпраці оптові компанії, роздрібні та інтернет-магазини України. У нас ви маєте можливість купити м'які іграшки оптом і поповнити асортимент свого торгового об'єкта, сформувати з нуля перелік товарних позицій торгової точки, яка тільки-но відкрилася.

М'які іграшки оптом від виробника

М'які іграшки оптом в Україні

Зараз на сайті представлено більше 500 найменувань м'яких іграшок. Коти, собаки і ведмеді, рюкзаки, крісла і гойдалки, подушки і ляльковий театр — іграшки від фабрики «Копиця» прикрасять будь-яку вітрину і стануть кращими друзями дітей. Ми також можемо запропонувати сувенірну продукцію з українською символікою для привітань з національними святами і брендовану продукцію для просування торгової марки.
Для зручного пошуку на сайті передбачена навігація по видам, розмірам іграшок. Відведено також спеціальний розділ, в якому вказана інформація про надходження сезонного товару і новинок.


Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами — інтернет-магазинами, дитячими садами, розвиваючими центрами. Робота нашого оптового відділу це:
•    професійна логістика;
•    індивідуальний підхід до співпраці;
•    підтримання в наявності всіх існуючих позицій;
•    оперативне формування роздрібних і оптових замовлень.


У нас ви можете купити м'які іграшки оптом за цінами від виробника. Для постійних клієнтів діє система знижок. Економія на придбанні окремих найменувань може досягати від 30 до 50%. Мінімальна сума покупки для оптового покупця - 3 000 гривень.

Принцип співробітництва з оптовими покупцями

Питаннями продажу м'яких іграшок оптом займається наш оптовий відділ. З вами працюватиме персональний менеджер — що дозволить більш оперативно обробити заявку. Фахівець також розповість про найбільш затребувані вироби і про те, як можна заощадити на оптових закупівлях. 


Схема купівлі м'яких іграшок наступна:
1.    Ви робите заявку, зателефонувавши по телефону або заповнивши спеціальну форму із зазначенням даних про ім'я, електронну пошту, контактний телефон.
2.    Менеджер інформує про асортимент, характеристики, різноманітні варіанти кольорів іграшок, допомагає зробити вибір.
3.    На основі сформованого переліку виставляється рахунок із зазначенням терміну оплати.
4.    Товар резервується до моменту надходження коштів, а потім, протягом 1-2 робочих днів, відбувається відвантаження.


Доставка здійснюється обраною вами транспортною компанією - «Новою поштою», «Інтаймом», «Делівері», «Автолюкс». Видача проводиться в одному з найближчих відділень або замовлення поставляється відразу в магазин, на склад. За послугу транспортування ви розраховуєтесь в момент приймання вантажу. Разом з товаром приходить рахунок-фактура, накладна, сертифікати відповідності. Забрати замовлення можна і самостійно, з нашого складу в Ніжині.
Замовте м'які іграшки оптом в Україні в нашому інтернет-магазині. Ми запропонуємо вигідний формат співпраці і будемо вашим надійним партнером на довгі роки.

Контакти оптового відділу фабрики "Копиця": (067)986-40-20, (067)443-55-76, (067)658-20-60