Лялька на руку для лялькового театру, Бібабо "No10", українка
  • -11%
  • Популярне
  • Лялька на руку для лялькового театру, Бібабо "No10", українка

Лялька на руку для лялькового театру, Бібабо "No10", українка

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 80
90 грн.
80 грн.


Лялька на руку для лялькового театру, Бібабо "No10", українка

  • Висота: 28 см.

Театр - найдавніший спосіб розваги людей. Не вдаючись в подробиці його заснування і розвитку, спробуємо разом зрозуміти причини появи ляльок "Бібабо", або ляльок для лялькового театру. Мабуть не завжди театральні трупи, могли дозволити собі подорожувати, перевозячи за собою масу деталей реквізиту. Як і не в кожному селищі, була присутня сцена для театральних вистав. Мабуть це і послужило першим дзвіночком для підприємливих артистів - можливість при мінімальних витратах на ляльок і мінімальній кількості артистів, від одного, створювати повноцінні театральні вистави. Все це всього лише роздуми, які можливо і є правдою.

Багатьом з нас батьки розповідали казки на ніч, в ті часи, коли асортимент іграшок на прилавках магазинів залишав бажати кращого. Сьогодні, сучасна мама, за ціною одного плюшевого ведмедика середніх розмірів, може дозволити собі купити три, або навіть п'ять ляльок на руку. Це дозволить не тільки зробити розповідь для малюка цікавим і наочним, але і створити цілий домашній ляльковий театр.

Ляльки на руку "Бібабо", різняться в більшій мірі образам, які в них втілені. Від людей до тварин і казкових персонажів. Фабрика м'яких іграшок "Копиця", зібрала найбільшу колекцію іграшок на руку. Зокрема серія "Бібабо" - проста, недорога, як і раніше якісна. З нею ви зможете при невеликих витратах, створити чарівний театральний світ для дітей, не виходячи з дому.

Ляльки на руку "Бібабо", від фабрики виробника "Копиця", оптом і в роздріб. Ціна і фото на сайті. Доставка по Україні.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: бібабо, лялка, лялька на руку