Плюшеве військове спорядження для України

  • Плюшеве військове спорядження для України

Іграшки на військову тематику завжди користувалися популярністю серед дітей, особливо хлопчиків. Різноманітні солдатики, танки, зброя – все це були частиною їхньої гри. Адже з самого дитинства у них найбільшу цікавість викликали ігри, в яких можна було влаштувати різноманітні бої. Але, як виявилось, цікавість до іграшкової військової техніки неабияка і в дорослих. Враховуючи, що останнім часом військове спорядження є популярною темою, яка ввійшла, мабуть, в кожну сферу життя, фабрика виробник м’якої іграшки копиця створила нову лінійку іграшок на патріотичну тематику.

Далі ми розглянемо найпопулярніші моделі патріотичних іграшок, які підкорили серця мільйонів українців.

 

Літак «Мрія» – символ нескореності та жаги до волі українського народу. Ми ж створили свою плюшеву версію літака «Мрія», яка чудово доповнить автопарк вашої дитини, або стане талісманом і чудовим доповненням будь-якої оселі.

Розмір: 48×43×13.

Мрія1

Мрія2

Мрія3

Байрактар – безпілотний літальний апарат, про який чув, мабуть, кожен. Тому ми створили м’яку іграшку Байрактар, яка змогла завоювати популярність серед справжніх патріотів та любителів сувенірної патріотичної продукції.

Цей іграшковий безпілотник виготовлений з приємного на дотик гіпоалергенного матеріалу та має м’яке наповнення, тому є безпечним у використанні. 

Розмір: 8×49×38.

Байрактар1

Байрактар2

Байрактар3

 

Джавелін – це переносний протитанковий ракетний комплекс. Він набирає такої шаленої популярності, що ім’ям Джавелін навіть називають дітей. Ми не лишилися осторонь і створили свою версію Джавеліна – плюшеву м’яку іграшку. Яскравий дизайн та цікаві елементи цієї іграшки відразу привертають увагу та залишаються в пам’яті надовго. Виготовлено з якісних гіпоалергенних матеріалів, тому з іграшкою Джавелін безпечно гратися або ж брати з собою в ліжко для сну.

Розмір: 33×9×7 або 49×12×11.

Джавеліни1

Джавеліни2

Джавеліни3

 

Легендарна собака Патрон – це відомий пес-розміновувач, який став улюбленцем як дорослих, так і дітей. Цей песик уже став справжнім героєм, адже мужньо допомагає рятівникам розміновувати небезпечні території. Ми даруємо можливість кожному мати свого «Патрона» - придбати м’яку іграшку, яка стане справжнім талісманом. Елементи собаки «Патрон» відразу привертають увагу, адже окрім реалістичного кольорового забарвлення песика, він має бронежилет та свій значок з гербом України.

Розміри: 36×15×35.                   

Патрон1

Патрон2

Патрон3

 

Отже, плюшеве військове спорядження для Українців – це не лише іграшки для дітей, а й патріотичні сувеніри для дорослих, які зможуть стануть чудовим подарунком для друзів закордон, адже як ніхто передають почуття і дух незламного українського народу.

Дух

 

23.05.2022 16:46:09
0
431

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!