М'які іграшки Україна від виробника

  • М'які іграшки Україна від виробника

Сьогодні, вибираючи подарунок малюкові, батьки часто зупиняють вибір на м'яких іграшках вітчизняного виробника - фабрики "Копиця". Давайте дізнаємося, чим вони привертають дбайливих тат і мам.

М'які іграшки Україна від виробника
Кожен батько прагне дати дитині краще. Тому, вибираючи для нього нового м'якого друга, звертає увагу на п'ять факторів, відповідати яким повинна ідеальна іграшка:

  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Якість;
  • Безпека;
  • Простота в догляді;
  • Низька ціна.

М'які іграшки Україна від виробника "Копиця" відповідають цим вимогам. За двадцятиріччя роботи ця фабрика зуміла довести, що її продукція гідний конкурент зарубіжним виробам. Щоб зрозуміти, як це вдалося - розглянемо кожну з вимог окремо.

М'яка іграшка повинна подобатися дитині

Для людських відносин зовнішність - не головне. А для пухнастих плюшевих малюків - по-іншому. Щоб подобається дітям і дорослим - вони повинні привертати увагу, викликати непереборне бажання купити їх.
Прагнучи створювати кращі м'які іграшки, майстри фабрики "Копиця" тримають руку на пульсі сучасних модних тенденцій. Їх продукція завжди в тренді, виділяючись на тлі товарів зарубіжних виробників.
Ведмежата, оригінальні собачки, витончені ляльки балерини з волоссям, які можна причісувати, рюкзаки, сумочки для маленьких модниць - все це здається рідним, знайомим, одночасно будучи ексклюзивним.
Купуючи виріб українського виробника, можна бути впевненим, що вона унікальна, модна, гарна.

Тільки якісні м'які іграшки

Говорячи про якість, батьки чекають, що плюшевий сувенір прослужить вірою і правдою досить довго. Ідеальна м'яка іграшка переносить багаторазові прання, зберігаючи презентабельний вигляд.
Щоб досягти цього рівня якості, товари на фабриці "Копиця" виготовляють з гіпоалергенних матеріалів, наповнювачів. Вони дозволяють виробам залишатися "у формі" навіть у найактивніших господарів і не викликати алергічних реакцій. Тому залишаючи дитину грати з новою лялькою або свинкою від "Копиці", дорослі можуть бути впевнені, що він не поранить, чи не відірве деталі і не проковтне.

Переваги м'яких іграшок Україна від виробника?

Перш ніж потрапити на полиці магазинів, вироблені фабрикою товари проходять державну сертифікацію. Мета процедури - перевірити, чи правда чарівний Мишко або зайка якісний продукт, а гри з ним безпечні.
Для отримання сертифіката відповідності ГОСТу 25779-90, кожна українська м'яка іграшка проходить лабораторні випробування. Проводиться гігієнічна оцінка, хімічний аналіз матеріалів на наявність шкідливих речовин (їдких барвників, алергенів, формальдегідів). Тестується міцність швів, кріплень очей, носів, іншої фурнітури. Тільки продукція, благополучно пройшла ці процедури, отримує сертифікат, допускаючи до продажу.
Кожна плюшева іграшка фабрики "Копиця", проходила перевірку і отримала відповідний сертифікат. Тому купуючи продукцію компанії, можна бути впевненим в її безпеки для малюка. У той же час як деякі іграшки іноземних виробників, часто не проходять подібні тести, особливо, якщо ввезені контрабандою.

Доступна ціна на м'які іграшки

Ще однією причиною, чому покупці вибирають продукцію "Копиці" - вартість. Цей український виробник м'яких іграшок піклується, щоб його товари відрізнялася не тільки якістю, приємним зовнішнім виглядом, а також були доступні кожному.
Тому ціна на іграшки нижче, ніж у більшості інших. При замовленні безпосередньо на офіційному сайті на суму 1000 грн і вище - доставка і зовсім безкоштовна.

Для тих, хто встиг оцінити всі переваги, якими відрізняються м'які іграшки Україна від виробника і регулярно купує їх - діє багаторівнева система знижок.


А якщо ви ще жодного разу не купували плюшевих малюків створених на нашій фабриці - спробуйте, переконайтеся, що ми, і правда, кращі!

26.11.2018 10:21:05
0
984

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!