М'які іграшки оптом

  • М'які іграшки оптом

М'які іграшки оптом
Фабрика м'яких іграшок «Копиця», пропонує клієнтам асортимент м'яких іграшок оптом. Ми підготували матеріал, який допоможе потенційним клієнтам на початку співпраці, коротко поінформує про основні принципи нашого підприємства.

Передмова і трохи історії

М'які іграшки - одне з найпопулярніших напрямків, в сфері реалізації дитячих товарів, чому так склалося ?! За нашою оцінкою основних причини дві: історична і практична.

На нашу думку, першими м'якими іграшками були вироби, створені м'які люблячими матерями з шматка тканини або мішковини, у вигляді дитячих ляльок для дівчаток, або солдатиків для хлопчиків. Зараз такі ляльки прийнято називати «мотанки», тоді ж це був єдиний спосіб зробити дитині приємний подарунок. Відрізавши шматок старого сукні, з голкою з риб'ячої кістки, мами зшивали іграшку набиту соломою.

Ми витративши небагато часу, створили подібний виріб за допомогою голки і нитки, з підручних метріалов, і ось що вийшло:

староданя мяка іграшка
На фото простенька лялечка, що має невелику схожість з сучасними іграшками, якій можна грати, дати їй ім'я і залучати до дитячих рольові ігри.

Згодом, розвитком торгівлі, впровадженням автоматики - м'які іграшки знаходили новий вигляд, все більше ставали схожими на ті, що можемо купити сьогодні на прилавках магазинів.

У практичній частині все набагато простіше - м'які іграшки мають приємний зовнішній вигляд, багатий вибір, легкі в ослужіваніі, приємні на дотик і візуально, практичні.

М'які іграшки оптом в Україні

Прагнучи задовольнити зростаючу потребу, за роки незалежності і самостійного розвитку, українське коло виробників м'яких іграшок ріс, поступово збільшуючи кількість виробників на території України. Хтось знайшов постійних шанувальників і поціновувачів, для кого-то відкрилися інші напрямки. Фабрика «Копиця», в 2018-му році відсвяткувала свій двадцятий день народження, працює для споживачів, не змінюючи головної і єдиної мети. Понад два десятки років, ми виробляємо м'які іграшки, постійно покращуючи і допрацьовує асортимент, технічно удосконалюючи процес виробництва, підвищуючи рівень кваліфікації співробітників.

Поради тим, хто планує власний бізнес

Відкриваючи магазин або плануючи його відкриття, ви робите начерки, з планом продажів, спираючись на зразкову щоденне кількість відвідувачів. Тут важливо розуміти середню вартість товару, так звану середню споживчий кошик потенційної аудиторії. Відняти від неї собівартість товару і витрати на реалізацію. В результаті отримаєте профіт, прибуток, отриманий з продажу, можливий дохід з одного клієнта. Якщо помножити профіт, на кількість покупців в день, потім на кількість робочих днів у місяці, ви отримаєте приблизну суму прибутку, на яку можете розраховувати, за умови проведення коректної калькуляції. Цифри люблять точність.

Тут ми можемо і хочемо бути вам корисні. Як говорилося раніше, в 2018-му році, фабрика відзначила двадцятий день народження і деякі співробітники оптового відділу підприємства, пройшли практично весь шлях разом з нами. Вони з радістю поділяться досвідом, на підставі отриманого багажу знань. Вам лише необхідно зателефонувати і попросити консультацію. Надати інформацію про плановане місті і місці для відкриття магазину (ринок, розважальний центр, окреме приміщення в житловому районі і т.п.). Ми із задоволенням сформуємо початковий прайс з рекомендацією по виробах. Відповімо на питання. Витративши 15 хвилин часу, ви будете мати у своєму розпорядженні максимально точними даними, яка вас цікавила.

За роки роботи, ми домоглися важливих результатів:

  1. Мільйони іграшок по всій Україні, знайшли своє місце в будинках і серцях дітей, і дорослих;
  2. Знайшли постійних оптових і роздрібних покупців, що стимулюють нас не зупинятися на досягнутому результаті;
  3. Домоглися впізнаваності бренду ТМ «Копиця».

Для бажаючих купити м'які іграшки оптом

Фабрика «Копиця» має найбільшу дилерську і логістичну мережу, на території України. Що важливо для оптових покупців:

  • Якість товарів, адже воно впливає так само на їх репутацію;
  • Низька, або конкурентна ціна на м'які іграшки;
  • Своєчасна, а краще швидка доставка зі складу підприємства, на склад замовника;
  • Той, хто йде в ногу з часом асортимент, модернізація під вимоги сучасного роздрібного споживача;
  • Якісне обслуговування клієнтів, кращими менеджерами оптового відділу;
  • Послуги розробки індивідуальних замовлень під клієнта, брендування м'яких іграшок, нанесення логотипу кампанії на вироби підприємства.

Нам важливо дивувати покупців новинками, представляючи якісний сервіс, як до покупки, так і після. Про якість і затребуваності говорять роки роботи, обсяги виробництва і кількість постійних оптових клієнтів.

Для бажаючих стати оптовим покупцем фабрики «Копиця», ми рекомендуємо звернутися за рекомендацією до менеджерів оптового відділу, або ознайомитися з асортиментом на сайті кампанії.


Бажаємо приємних покупок, хороших продажів і щасливих покупців.

03.12.2018 14:13:56
0
1758

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!