М'які іграшки для інклюзивно-ресурсних центрів

  • М'які іграшки для інклюзивно-ресурсних центрів

Дотримуючись наказів України № 414 та № 447 прийнятих в 2018 році про обладнання для оснащення кабінетів, фабрика ПП «Копиця» пропонує послуги в якості іграшок для ресурсно-інклюзивних центрів і дошкільним навчальним закладам.
Наше підприємство, зацікавлене в тому, щоб допомогти дітям з особливими освітніми потребами. Розуміючи, як важко їм приймати і сприймати цей світ. Завдяки тривалим занять, використанням об'ємних моделей, дітки краще розвиваються. Ми створюємо якісні іграшки. У підпункті 4.5 Дидактичні іграшки, надаємо свої варіанти, які перераховані в документі.

Дидактичні іграшки - це перші іграшки для дитини

Навчають дитину пізнавати світ і навколишнє середовище біля нього. Це найперше, що вони беруть в свої маленькі ручки. Такого роду заняття відволікає малюка, даючи мамі відпочити. Отримуючи результати, насолоджується процесом гри. Також, на ринку присутні спеціально створені ігри для певних умінь. Це в сукупності прививає любов до доброго і прекрасного. Спираючись на це, наша фабрика надає список відповідних іграшок.
 

 Ляльки та м'які іграшки, що імітують тварин.

На сайті нашого підприємства величезний вибір м'яких іграшок та іграшок імітуючих тварин. У категоріях визначено повний список, ось перелік кількох.

 

Африканські тварини: слон, жираф та інші.
Жирафа мякий плюшевий
Плюшевий слоник
Ляльки: 
Мяка лялька
Діти, граючись з ними, розвивають реакцію і розуміння. Матеріали, використані для шиття безпечні для здоров'я, відповідають встановленим стандартам. Веселі звірятка стануть відмінними друзями.

Об'ємні фігури тварин.

Великі фігури викликають інтерес у малюків. Вони розглядають, дивуються. Адже іграшка здається такою величезною в порівнянні з ним. До того ж, в такому варіанті дитині простіше і зрозуміліше відчувати дрібні деталі, дизайн, що тактильні та приємні.

Приклад об'ємних фігур:
Великий плюшевий ведмідь

Відштовхуючись від указу держави, а саме підпункту 1.3 №447, про розвиток зорового сприйняття. Маємо список казкових істот. В арсеналі фабрики присутні ляльки для лялькового театру. П'єси, вірші з візуальним супроводом подобаються дітям, захоплюють, допомагають запам'ятати деякі речення. Що важливо при навчанні. Рукавички притягують їх, наростає інтерес, що несе за собою позитивні наслідки.
Казкові герої захоплюють дітей, особливо, це корисно ресурсно-інклюзивним центрам. Адже захопити учнів важко і проблемно.

 


Наша команда розуміє серйозність завдання, несе повну відповідальність за м'які іграшки виготовлені нами. Інклюзивні центри допомагають пізнати середовище, що в ній знаходимося. Це можливість побачити все іншими очима, відчути руками, наповнитися теплом і розумінням. Ми прагнемо допомагати і підтримувати такі починання.
Крім центрів, м'які іграшки «Копиця» відмінно підходять дитячим садкам. Малюки люблять гратися, уявляти собі інший, казковий світ. Для цього їм потрібні м'які друзі, які прийшли радувати і забавляти. Маленькі, великі, різнокольорові і на будь-які вимоги. Ніколи не залишать, не підведуть.

Ляльковий театр
Собачка рукавичка плюшева

Співпраця з нами

Маючи широкий асортимент і команду, намагаємося працювати злагоджено, продуктивно. Спеціальні пропозиції для клієнтів, нанесення логотипу на м'які іграшки, або їх брендування. Також, оформляємо замовлення від 1 штуки до оптових поставок. Пересилаємо по Україні не залежно від кількості. Розробка дизайну за бажанням клієнта.
 

 

23.01.2019 11:19:25
0
1022

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!