Літні м'які іграшки

  • Літні м'які іграшки

Літні м'які іграшки легко купити на нашому сайті. Перелік виробів, що потрапляє під цю категорію – широкий і пропонує різноманітний вибір. М'які іграшки від фабрики «Копиця» вже більше 20-ти років радують дітей і дорослих відмінною якістю і зовнішнім виглядом. Що б допомогти вам з підбором літніх виробів, ми склали список, що допомагає визначиться з бажаною плюшевою фігуркою.

Літо - пора, коли більшу кількість часу проводиться на свіжому повітрі і в подорожах. Особливо важко в таких моментах - малюкам. Адже на них чекає переїзд, переліт, зміна температури і нова обстановка. Такі фактори впливають на поведінку і самопочуття дитини. Що б поліпшити час проводження в транспорті і зменшити кількість речей для батьків, чудовою альтернативою стає - подушка-складушка.

Перелік:


Подушка-складушка - поєднання комфорту, забави. Виріб надано у вигляді будь-якої звірятка, об'єднуючи в собі відразу три функції - подушку, іграшку, підголівник. В оформленні присутні спеціальні липучки, що дозволяють без зусиль скріпити деталі і потім повернутися в зворотне положення.
Користь: менше кількісті речей, малюк, маючи, одну іграшку може, користуватися нею для будь-яких цілей: засинати, лежати. Головний плюс - привертає інтерес діточок.
Тканина відповідає вимогам технічного регламенту безпеки іграшок, не викликає роздратування шкіри або алергію. Набивання з синтепуху, що за своєю структурою легкий і повітряний, зручний для сну.
Мяка іграшка подушка

  На офіційному сайті фабрики ви можете ознайомитися з виготовленими нами літніми подушками. Підібрати свій варіант, враховуючи бажання дитини, його переваги. Визначиться з розміром, формою.

Іграшки морські мешканці:

Вдалим придбанням літніх м'яких іграшок стануть - плюшеві морські мешканці. Популярні серед дитячого покоління акули, дельфіни, рибки, котики не тільки викликають зацікавленість, а й розвивають, знайомлячи їх з новими морськими мешканцями, особливостями будови тіла, поведінкою.
Актуальність звіряток - несхожість з уже відомими звірами. Більшість дітей бачили подібних представників тваринного світу на картинках в книжках, мультфільмах.Мяка іграшка дельфін

Вибираючи виріб, зверніть увагу на розмір ворсу іграшки, літо - спекотна частину року. Всі іграшки морські мешканці зшиті з мікроплюшу, різниця - висота ворсу. На літній період, в пік активних ігор краще підійдуть фігурки з невеликим плюшем.


Рюкзаки та сумки для дітей:

Під час туристичних поїздок вдалою покупкою стануть рюкзак і сумки для дітей. Відштовхуйтеся від мети поїздки: час дозвілля на вулиці, транспорт. Маючи такий аксесуар, дитина буде сама носити свої улюблені предмети. Зупиняючись на рюкзаках-іграшках, ви поєднуєте корисне з приємним. Малюк може гратися своїм рюкзаком, особливим для нього стане рюкзак у вигляді улюбленої тварини.Дитячий рюкзак

Літні м'які іграшки - невід'ємна частина дитинства і повноцінного розвитку, відпочинку. Правильний підхід до покупки гарантує задоволення для маленьких допитливих діток, бажаючих знати все. Дані іграшки допомагають отримати позитив від відпустки батькам і дітям, розважаючи їх і навчаючи, даруючи радість, настрій.

Фабрика «Копиця» несе відповідальність за свої м'які іграшки, створюючи лише якісні та безпечні дитячій шкірі вироби. Технологія виготовлення контролюється, дотримуються всі правила.
При виникненні труднощів з вибором, менеджери фабрики проводять тривалі консультації, відповідаючи на всі питання. Допомагаючи оформити замовлення, економлячи час покупця. Відправка проводиться зручним для замовника способом, будь-якою службою доставки.
 

27.05.2019 12:03:15
0
1205

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!