Акція на м'які іграшки до Міжнародного дня друзів

  • Акція на м'які іграшки до Міжнародного дня друзів

Можливо, ви не знали, наближається міжнародний день друзів, що відзначається в багатьох країнах світу. Безумовно, в світі існує велика кількість подій, які проходять повз нас стороною і лише деякі офіційно прийняті в Україні. Міжнародний день друзів - неофіційна подія, але чудова нагода нагадати про дружбу, зробивши сюрприз або висловивши знак уваги, значущим для нас людям.


Друзі в дитинстві - люди, з якими граємо в пісочниці, в юнацтві - ті, з ким цікаво проводити час. Справжня ж дружба проходить перевірку роками. І не важливо, якого ви віку, не має значення подарунок, або просто телефонне нагадування, якщо у вас є друг, дайте йому знати про те, що він для вас цінний.
Фабрика м'яких іграшок «Копиця», в першу чергу хоче нагадати про існування події. У другу, запропонує кілька недорогих варіантів, як зробити цю подію пам'ятним.


Дружба не має гендерних або географічних кордонів. Як рамок для знаків уваги. Другом може бути як чоловік, так і жінка, дитина, або улюблена бабуся. Висловіть ваше ставлення невеликим сюрпризом, залиште нагадування про подію.


Що подарувати:

Дитині підійде універсальний подарунок, який підходить для будь-якого віку, найбільш практичною буде дитяча подушка;

Автомобілісту можна подарувати тваринку на присосках;

Коханій дівчині, подушку у вигляді серця, або плюшевого ведмедика;

Мамі, або бабусі - плюшеву квітку в горщику, або одну з м'яких іграшок тварин.

Подарунок не так важливий, він лише прикрасить момент, коли ви при зустрічі обіймете дорогу людину і скажете, дякую за те, що ти мій друг.

Ми пропонуємо знижку -10% на м'які іграшки. Вам лише необхідно вказати в коментарі фразу "Міжнародний день друзів"

03.06.2019 11:32:28
0
654

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!