Іграшки «Бібабо»

  • Іграшки «Бібабо»

Фабрика виробник м'яких іграшок «Копиця» оновлює лінійку іграшок для лялькових театральних постановок. Зустрічайте розвиваючі іграшки на руку - ляльковий театр «Бі-Ба-Бо»!

Театр - один з найдавніших видів соціального мистецтва, а найпростіші лялькові сценки з'явилися ще раніше. На зорі людства печерні люди показували одноплемінникам, як діяти в тій чи іншій ситуації за допомогою примітивних ляльок. Пізніше лялькові герої стали використовуватися для розважальних і гумористичних цілей.

Зараз, незважаючи на телебачення та інтернет, ляльковий театр відіграє дуже важливу роль. Лялькові постановки допомагають дитині соціалізуватися. Розвиватися тактильно і візуально. Розбавляє навчання елементами гри і допомагає зрозуміти найважливіші життєві принципи.

Ляльковий театр «Бі-Ба-Бо» прості і яскраві м'які іграшки рукавички. Цей набір можна віднести до інтерактивним розвиває іграшок. М'які герої допоможуть дитині візуалізувати старі слов'янські казки, в ігровій формі розібратися з характерами і звичка різних звірів. А залучення дітей до домашніх іграшковим театральних постановок допоможе розвинути пам'ять і увагу.

Кукольный театр "Би-Ба-Бо"

Ляльковий набір "Бі-Ба-Бо» складається з 10 різних іграшок рукавичок і яскравого пластикового боксу. Тематично ляльки рукавички підібрані для ілюстрування домашнього побуту і казок.

В комплекті:

котик;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка котик

Вовк;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка волк

Зайчик;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка зайчик

Мишка;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка

Дід;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка дедушка

Бабуся;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка Бабушка

Лисичка;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка лисичка

Ведмідь;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка медведь

Жучка;

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка Жучка

Та онучка.

Кукольный театр "Би-Ба-Бо" Кукла перчатка внучка

Розмір боксу – 19х14х7 см.

Бокс кукольного театра "Би-Ба-Бо"

Всі іграшки виконані з якісного матеріалу і придатні для прання.

https://youtu.be/jZ1IADrrLso

17.04.2021 14:11:18
0
586

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

МАМОНТЕНЯ шукає дім!

МАМОНТЕНЯ шукає дім!

    А хто це? Ви впізнали?! Ми впевнені, що більшість одразу згадала доволі популярний мультфільм, в якому маленьке Мамонтеня шукає свою маму. Ймовірно, що малеча не знає цього героя, але віримо, що батьки прив’ють їм любов до цього персонажу. Адже мультфільм наскрізь пронизаний самими щирими почуттями. Чого варта тільки пісенька : « Мене не лякають ні хвилі ні вітер, пливу до єдин..

05.07.2022
0
58
Дельфінотерапія в розпалі!

Дельфінотерапія в розпалі!

Дельфінотерапія в розпалі! Яка найрозумніша тварина в світі? Звісно ж – ДЕЛЬФІН! Вони швидко підкорили серця людей завдяки своєму високому інтелекту, дружелюбністю та схожістю на нас. Ні, ми нічого не переплутали, у людей та дельфінів дійсно дуже багато спільного. Що саме?! По-перше, вони, як і люди дихають повітрям. По-друге, очі дельфінів виробляють сльози. По-третє, вони, так само мають п..

19.07.2022
0
47
Розшукується Каченя Lalafanfan за надмірну милість!

Розшукується Каченя Lalafanfan за надмірну милість!

   Увага! Увага! За надмірну милість розшукується каченя Lalafanfan! Особливі прикмети: рум’яні щічки, пишний дзьобик, трендовий одяг, стильні окуляри та велика кількість аксесуарів. Якщо без жартів, наша компанія створила м’яку іграшку каченя Лалафанфан, котра причаровує всіх із першого погляду. Чим ці красуні так подобаються діткам?! Все дуже просто – Лалафанфан ідеальні ..

25.07.2022
0
50
Тотальний розпродаж подушок-вимпелів!

Тотальний розпродаж подушок-вимпелів!

Тотальний розпродаж подушок-вимпелів! Найсмачніша ціна – всього 130грн. Поспішайте! Що таке ВИМПЕЛ? Все дуже просто – це вузький довгий прапор. Проте в нашому виконанні - це цікавий аксесуар в авто та м’якенька подушка. Подушка вимпел буде відмінним подарунком та приємним сувеніром для будь-кого: колеги, друзів, рідних. Адже кожний патріотичний вимпел індивідуальний. Вони яскраві, м’які і на..

08.08.2022
0
33